ІЗ SELF-MADE
Ваша дорога завжди буде світлою!

Ми встановлюємо:

Для покращення видимості дороги.

Ходові вогні

Ходові вогні

Ходові вогні служать для поліпшення видимості транспортного засобу в світлий час доби.

Протитуманні фари

Протитуманні фари

Світлодіодні протитуманні фари забезпечують зверх яскраве підсвічування при мінімальному споживанні енергії.

Світлодіодні фари

Світлодіодні фари

Ефективна заміна неекономічних галогенних ламп без будь-яких труднощів.

Ксенон

Ксенон

Ксенонові лампи забезпечують найяскравіше світіння і покращують видимість дороги.

Ходові вогні встановити Львів.
Встановлення ходових вогнів Львів

Сьогодні встановлення денних ходових вогнів - це відмінний спосіб, заплативши невелику ціну, забезпечити виконання вимог ПДР, тим більше, що в цьому випадку дотримання правил приносить матеріальну вигоду власникам. За оцінками фахівців установка денних ходових вогнів на світлодіодах знижує витрату палива, економлячи до 0,1 л / 100 км в залежності від моделі авто. 

Встановлення протитуманних фар Львів

Установку протитуманних фар на автомобілі рекомендується використовувати тому, хто змушений регулярно переміщатися в умовах поганої видимості (туман, дощ або сніг). Боротися з даними природними явищами, покликані протитуманні фари. Установка протитуманних фар, як правило, здійснюється під основними фарами. Це обумовлено тим, що в більшості випадків, щільність туману на рівні очей водія, трохи вище, ніж над поверхнею землі. Підключення протитуманних фар в нижній області корпусу сприяє освітленню менш щільною зони туману.

Противотуманні фари Львів
Встановити діодні (LED) фари Львів
Встановлення світлодіодних фар Львів

LED-фари стають все більш популярними у автолюбителів. Вони об'єднують в собі стильний зовнішній вигляд і високу практичність. Установка світлодіодних фар в загальному випадку проводиться однаково для всіх моделей, хоча і існує безліч їх варіацій.

У більшості випадків водії використовують світлодіодні лампи як спосіб економії як і ресурсу акумулятора, та, хоча при правильному встановленні та налаштуванні вони приносять практичну користь. Так світлову пляму стає більш насиченим, не засліплює рухаються назустріч водіїв і має можливість регулювання.

Встановлення ксенона на авто Львів

Газорозрядні ксенонові лампи нового покоління щадять зір оточуючих і мають масу практичних пріоритетів, тому установка біксенона в Львові цікавить величезна кількість водіїв, які бажають якісно поліпшити процес експлуатації особистого транспортного засобу.

У роботі по оптимізації системи освітлення біксеноновимі лампами майстра техцентру враховують специфіку технології, конструкцію лампи, комплектацію стандартного або релейного біксенонові набору.

Ксенон, Біксенон Львів

305 задоволених клієнтів

3 РОКІВ УСПІШНОЇ РОБОТИ

ТІЛЬКИ ПРОФЕСІОНАЛИ

Послуги техцентру «SELF-MADE»

Установка ксенону в противотуманки.

Заміна штатної системи на нештатну.

Ремонт.

Заміна ламп.

Установка ксенону в ближнє і дальнє світло.

Заміна блоків розпалу.


Що таке ксенон і для чого його купують?

Ксенон - це речовина, яка міститься в газорозрядних лампах і дає певний спектр світіння. Такі моделі газорозрядних ламп встановлюють замість звичного світла фар автомобіля. У ксенону є ряд переваг перед звичайними фарами. Промені такого світла здатні пробивати самий густий туман і краплі дощу. Вони не будуть робити ефект «світловий стіни» перед очима водія в погану погоду, а якісно висвітлять дорожнє полотно. Встановити ксенон в Львові можна за допомогою наших фахівців. Ми супроводимо клієнта на всіх етапах і дамо практичні поради з цього пристрою.

Переваги ксенону і як його вибрати?
Ксенонові лампи, встановлені замість звичайних фар або галогенних ламп, мають ряд переваг:

Висока інтенсивність світлового променя. Це дає можливість поліпшити маневреність під час дощу або при поганому освітленні.
Спектр світла від ксенону наближений до природного денного освітлення. Завдяки цьому ефекту, у водія практично не втомлюються очі.
Ксенон відрізняється тривалим терміном служби. Їх термін експлуатації до 3000 годин.
Пристрій не споживає велику кількість енергії. На одну ксенонової лампи достатньо всього 35 Вт напруги, а на галогенний аналог потрібно до 55 Вт.
Оптика з ксенону в два рази надійніше, оскільки вона захищена від оплавлень і перегріву. Нагріті фари гірше очищаються і навіть тріскаються в деяких випадках.
Підібрати ксенон можна за такими параметрами, як:

Тип ксенону (ксенон / біксенон). Біксенон підходить в тому випадку, коли ближній і дальнє світло в машині забезпечується одним типом фар.
Цоколь підбирається по марці авто.
Потужність.
Температура ламп і їх відтінок світла. Залежить від місця установки ксенону в автомобілі.
Наша компанія підбере цей пристрій і весь комплект під машину клієнта.

Методика установки пристрою
Головна умова грамотної установки - повна комплектація набору ксенонових ламп. У нього входять:

Дві лампи;
Блоки розпалювання;
Проводка для з'єднання.
Перед установкою ксенону, галогенні лампи доведеться зняти. Зовнішня кришка відкривається, а дроти-контакти відключаються. Пружина, яка до цього фіксувала лампи, знадобиться для виведення нових ксенонових проводів.

Вони надалі фіксуються за допомогою заглушки. Щоб процедура проходила легше, можна зняти акумулятор. До лампам надалі приєднуються клеми блоків розпалу. Щоб уникнути натягу проводів, блок розпалу можна встановити ближче до фар. Блоки розпалювання надалі з'єднуються з ксеноновими лампами.

Контактна інформація:

+38‎0984909920

+380507304130

Україні, м. Львів, вул. Зоряна 7

Copyright © 2018 SELF-MADE.  

Developed by Libertitech

Встановлення, ремонт, налаштування автомобільної електроніки.

+380 97030 3164
+380 50730 4130 Україна, Львів, Шевченка 3а