SELF-MADE -
комфорт навколо Вас!

Ми встановлюємо:

Для комфорту користуванням автомобілем.

Парктроніки

Парктроніки

Система використовує ультразвукові датчики, що вмонтовані в передній і задній бампери для вимірювання дистанції до найближчих об'єктів.

Камери заднього виду

Камери заднього виду

Наділена режимом посилення світлочутливості в умовах недостатнього освітлення, а також відображає перешкоди, невидимі в дзеркала заднього виду.

Склопідйомників

Склопідйомників

Механізм, що складається з електричної і механічної частини, взаємодія яких дозволяє автомобільному склу плавно підніматися і опускатися.

Шумоізоляцію

Шумоізоляцію

Це ряд заходів, спрямованих на зменшення шуму і вібрації в салоні автомобіля, покликаних підвищити акустичний комфорт водія і пасажирів

Встановлення парктроніків Львів
Встановлення парктроніків Львів

Парктроніки на сучасному ринку електроніки представлені дуже широким набором моделей, головними відмінностями яких є кількість паркувальних датчиків, і технологія індикації наближення до перешкоди. Сучасний парктронік, ціна якого визначається, перш за все, кількістю паркувальних датчиків, яких може бути встановлено від 2 до 8, технологією індикації близькості до перешкоди, а також фірмою виробником, дозволить вам значно впевненіше почувати себе при парковці на обмеженому просторі. Природно, що чим більше кількість датчиків і інформативніше система індикації, тим такий парктроник буде коштувати дорожче, але ціни на парктроніки у нас дуже прийнятні. 

Встановлення камери заднього виду Львів

Як правило, в першому випадку «молодому» автолюбителю складно орієнтуватися по дзеркалах, у другому - бувають випадки, коли проблема виникає, якщо людина або перешкоду потрапляє в так звану «мертву зону».

 З допомогою камери заднього виду можна отримувати достовірну і повну картину того, що відбувається в просторі позаду автомобіля. У темний час доби можна користуватися камерою замість дзеркал. У багатьох камер чутливість до світла вище, ніж можливості людського зору, крім цього вона знаходиться найчастіше зовні автомобіля, а значить ближче до об'єктів огляду і оці не потрібно коригувати похибка заднього виду до перешкоди.

Камера заднього виду Львів
Склопідйомники
Встановлення склопідйомників Львів

Сьогодні електросклопідйомники - це складне інтелектуальне електронний пристрій. Воно не дозволить нанести випадкову травму якщо ви випадково просунули руку в момент підйому скла. Вони можуть бути двох типів рейкові або тросикові. Перший варіант проводиться для певних моделей, тросикові ж склопідйомники більш універсальні і можуть бути використані практично на будь-яких автомобілях з мінімальними переробками. Сучасні склопідйомники також можуть комплектуватися додатковими модулями автоматичного закриття при постановку на охорону. Це дуже зручно, вам не доведеться кожного разу самостійно закривати вікна за собою і пасажирами. Також ця функція присутня в деяких моделях автосигналізацій.

Монтаж шумоізоляції Львів

Для шумоізоляції використовуються спеціалізовані сучасні матеріали, спрямовані на знищення різних типів шумових ефектів. Можна виділити три основні види: зовнішній шум - шум покришок, вітру, шуми, викликані зовнішніми факторами, вібрація, викликана роботою різних вузлів і агрегатів автомобіля, а також скрипи, викликані зіткненням різних деталей салону.

Шумоізоляція Львів

більше 500 клієнтів

5 РОКІВ УСПІШНОЇ РОБОТИ

ТІЛЬКИ ПРОФЕСІОНАЛИ

Установка додаткового обладнання на автомобіль - типова задача, яка виникає повсякденно. Серійні моделі автомобілів випускаються в певній, досить мізерної комплектації, яка не влаштовує більшість їх власників. Тому дуже часто виникає необхідність установки на автомобіль різного додаткового устаткування - від автомобільної сигналізації до систем глобального позиціонування або автоматичною тонування стекол. Всі ці роботи швидко і якісно виконує в Львові колектив«SELF-MADE». Ми встановлюємо широкий спектр додаткового обладнання на вітчизняні та зарубіжні моделі автомобілів, роботи по встановленню обладнання виконуються швидко і якісно.


Отримуйте задоволення від керування автомобілем!
Фахівці нашої компанії допоможуть встановити на ваш автомобіль будь-яке додаткове обладнання, для того щоб зробити Ваше перебування за кермом максимально комфортним. У сервісному центрі "SELF-MADE" ви зможете встановити автомагнітолу, автомобільний DVD-програвач, телевізор, CD чейнджер, сабвуфер і т.д.
Для недосвідчених водіїв незамінним виявиться установка парктроника спереду і ззаду, відеокамери. Ці пристрої допоможуть уникнути неприємностей на дорозі і зроблять ваше важденіе ще більш комфортним.

Для особливо вибагливих замовників встановимо центральний замок, електросклопідйомники, автоматичний доводчик стекол, сигналізацію з автозапуском, ксенон або біксенон, додаткову оптику і багато іншого. Також у нас ви зможете встановити шумоізоляцію для поліпшення акустичного комфорту.

Контактна інформація:

+38‎0984909920

+380507304130

Україні, м. Львів, вул. Зоряна 7

Copyright © 2018 SELF-MADE.  

Developed by Libertitech

Встановлення, ремонт, налаштування автомобільної електроніки.

+380 97030 3164
+380 50730 4130 Україна, Львів, Шевченка 3а