Якісний автозвук
із SELF-MADE

Ми займаємося:

Встановленням і проектуванням акустичних систем і мультимедіа.

Акустичні системи

Акустичні системи

Автомагнітоли

Автомагнітоли

Встановлення підсилювачів

Встановлення підсилювачів

Встановлення моніторів

Встановлення моніторів

Автоакустика Львів.
Встановлення автоакустики Львів

Якщо вам не байдуже якість звуку навіть при поїздці в вашому автомобілі, то перед вами напевно постало питання встановлення якісного автозвуку. Ми встановлюємо, тільки найсучасніші компоненти, починаючи від підсилювачів і акустики, і закінчуючи сполучними кабелями, щоб зробити звук в вашому авто кристально чистим і потужним. Якщо вам знайомі назви Nakamichi, Kicx, Alpine, DLS, то ви можете уявити якість представленого у нас обладнання. Для встановлення є як дорога апаратура класу Hi-End, так і бюджетні моделі. У нас ви знайдете тільки висококласну апаратуру, якість якої, незалежно від ціни, буде завжди відповідати найвищим вимогам.

Встановлення чи заміна автомагнітол Львів

Заміна штатної магнітоли розширить функціонал заводської аудіосистеми, зберігши при цьому дизайн інтер'єру автомобіля, допоможе прокласти маршрут за допомогою програми навігації, а при підключенні інтернету - з урахуванням пробок і навіть допоможе знайти потрібну інформацію в інтернеті на сенсорному екрані головного пристрою за допомогою браузера.

Сумуєте в пробці? Більшість магнітол, представлених у нас, зроблені на базі ОС Android і перетворять Вашу аудіосистему в справжній мультимедійний комплекс: можна побудувати маршрут з урахуванням пробок, подивитися ролики в YouTube, подивитися фільм онлайн, а також ТБ-онлайн через підключення до інтернету, спілкуватися в соціальних мережах, встановлювати будь-які додатоки через магазин додатків Google PlayMarket і багато іншого.

Автомагнітола Львів
Підсилювач Львів
Встановлення підсилювачів Львів

Установка підсилювача потужності необхідна для зменшення спотворень на великій гучності і для поліпшення якості звучання. Кожен стикався з проблемами, коли при збільшенні гучності магнітоли до максимуму динаміки починають спотворювати звук і хрипіти. Номінальна потужність найпростіших акустичних систем приблизно 28-30 Вт, а у магнітоли всього 18-22 Вт. Справа в самій автомобільній магнітолі. При збільшенні гучності головного пристрою вище 80-85% саме вона дає спотворення. Щоб підняти рівень спотворень і поліпшити якість звучання всієї системи в цілому необхідно встановити додатковий підсилювач потужності. Підсилювачі бувають моноблоки, 2-, 4-, 5-ти канальними, рідко 3 і 6-ти канальні.

Встановлення моніторів в авто Львів

Часті автомобільні поїздки змушують розлучатися з улюбленими розвагами - телевізором і ігровою приставкою, проте сучасне авто можна обладнати моніторами, так що навіть під час самої тривалої подорожі пасажири на задньому сидінні не будуть відчувати жодного дискомфорту. Наприклад, телевізор може замінити стельовим монітором, а насолоджуватися улюбленими іграми допоможе установка екранів в підголовники.

Монітор в авто Львів

100% РЕЗУЛЬТАТ

Створюємо проекти будь-якої складності, під Ваші побажання і бюджет тільки на професійних компонентах!

ОСОБИСТИЙ МЕНЕДЖЕР

Один фахівець веде проект від А до Я, це виключає непорозуміння на всіх етапах робіт і Ви отримуєте саме те, що хотіли!

ЗАМІРЯЄМО АЧХ

Щоб побачити частотний відгук аудіосистеми, ми робимо заміри АЧХ! Тобто якість звуку можна ще й побачити очима!

Автоцентр SELF-MADE пропонує автовласникам скористатися вигідною можливістю, і замовити в Львові професійну установку автозвуку - якісна акустика в автомобілі буде встановлена ​​кваліфікованими фахівцями з багаторічним досвідом роботи зі спеціальним обладнанням в умовах спеціалізованих майстерень. І справжнім меломанам, які віддають перевагу слухати музику в авто тільки з ідеальною якістю, і невибагливим автомобілістам, що включає автомагнітолу тільки в затяжних львівських пробках, сподобається неперевершене звучання професійно встановленої майстрами аудіосистеми. 

Здійснювана салоном SELF-MADE професійна установка автозвуку в Львові і по всій Західній Україні - це цілий комплекс заходів, що забезпечують власника автомобіля неперевершеною якістю звуку за невисоку ціну. Акустичне оформлення машини проводиться профільними фахівцями з урахуванням музичних уподобань і фінансових можливостей клієнта - встановлює автоакустику майстер уважно поставиться до всіх етапів настановних заходів.

Процес доведення якості звучання вбудованих колонок до задовольняє автовласника рівня складається з декількох етапів, що складають основу процедури монтажу хорошою акустичної системи в машині.

1. Установка акустики в авто

Перший крок включає інсталяцію акустики (колонок) в авто в дозволяють створити ідеальну звукову картину всередині машини точках - "шиплячі" високі частоти і псують музичну чистоту надривні "тинц-тинц" з низькоякісних динаміків залишиться в далекому минулому разом з демонтованої заводський аудіосистемою. Попередній розрахунок місця розташування нових колонок з приємним звучанням забезпечує неперевершений комфорт для всіх, хто знаходиться в автомашині людей - і сидить за кермом водія, і розташувалися на задньому сидінні пасажирів.

Прокладка кабелів при установці автозвуку в авто здійснюється "невидимим" способом, коли всі шнури і сполучні роз'єми грамотно ховаються під обшивкою та іншими елементами інтер'єру "залізного коня". При інсталяції звукової системи застосовуються тільки якісні витратні матеріали - забезпечують ідеальний звук конденсатори і відповідні акустичним нормативам кабелі і клеми.

2. Сабвуфер

Другий етап передбачає вибір і подальший монтаж сабвуфера в машину, що допомагає серйозно поліпшити звучання низьких частот - любителі танцювальних хітів і клубної музики можуть "з головою" зануритися в чисті і розмірені студійні баси.

При виборі динаміків для сабвуфера фахівці спираються на особливості інтер'єру, підбираючи колонки з можливістю ергономічно "вписати" систему в інтер'єр чотириколісного помічника автовласника.

3. Автомобільні підсилювачі

Цінителі гучної музики і мелодійних композицій з недосяжним для дешевих аудіосистем якістю зможуть замовити установку підсилювачів, що забезпечують побудову правильної звукової картини з концентрацією акустичних потоків в обраній замовником точці - прямо в центрі салону або ближче до водійського крісла. Встановлювані автовиробниками в базовій комплектації мультимедійні комплекси рідко дозволяють домогтися потрібних параметрів, в зв'язку з чим монтаж розширюють частотний діапазон підсилювачів стає обов'язковою умовою для отримання необхідного результату.

Грамотне виконання роботи на всіх етапах допомагає домогтися ідеального результату при мінімальних фінансових вкладеннях - властивий тільки студійної професійній апаратурі вартістю в десятки тисяч доларів звук стане доступним для инсталлированной в улюбленій машині аудіосистеми!

Контактна інформація:

+38‎0984909920

+380507304130

Україні, м. Львів, вул. Зоряна 7

Copyright © 2018 SELF-MADE.  

Developed by Libertitech

Встановлення, ремонт, налаштування автомобільної електроніки.

+380 97030 3164
+380 50730 4130 Україна, Львів, Шевченка 3а