SELF-MADE
захистить ваше авто!!!

Ми встановлюємо:

Для захисту Вашого автомобіля від різного роду небезпек.

Сигналізації

Сигналізації

Електронний пристрій для захисту автомобіля від викрадення, крадіжки його частин або речей, що усередині.

GPS маяки

GPS маяки

Приймально-передавальний пристрій, призначений для дистанційного стеження за положенням мобільного об'єкта.

Механічні замки

Механічні замки

Механічні засоби, що встановлюються на транспортні засоби для запобігання їх викрадення та іншого несанкціонованого використання.

Іммобілайзер

Іммобілайзер

Вид електронного пристрою проти викрадення. Призначений надійно блокувати деякі з модулів машини або іншого транспорту.

Встановлення сигналізації
Встановлення сигналізації Львів

Сьогодні установка автосигналізації - найпоширеніший і навіть обов'язковий спосіб боротьби з викрадень. Водій через проблеми з паркуванням часто змушений ставити машину за квартал від місця призначення. Щоб убезпечити свій улюблений автомобіль, потрібно встановити хорошу сигналізацію.

Вибір сигналізації - надзвичайно відповідальне завдання. Можна втановити систему, яка в при спробі викрадення просто включить сирену, а також заблокує для злодія можливість запуску двигуна. 

Встановлення GPS маяка (трекера) Львів

На транспортному засобі встановлюється бортове GPS обладнання (GPS мітка), яке передає дані за місцезнаходженням, швидкості руху, роботу двигуна, за рівнем палива та іншим параметрам на пристрій власника.

 GPS мітка виконує роль бортового самописця, який фіксує параметри автомобіля: місце розташування, напрямок руху, швидкість переміщення, місця зупинок і стоянок, пробіг автомобіля і т.д. Дана інформація зберігається у власній незалежній пам'яті.  GPS трекер, передає через GSM канал інформацію на сервер, що дає можливість отримувати дані про автомобіль в режимі реального часу віддалено і без "прямих" підключень до мітки.

GPS мітка для авто
Механічний замок для авто
Встановлення механічних замків Львів

Автомобіль повинен оснащуватися надійним захистом від угону, і практично незамінними є автомобільні блокатори і замки. Їх головними перевагами є простота і легкість використання, невисока вартість, тривалий експлуатаційний термін, а також ефективність. Залежно від конкретного виду вони можуть перешкоджати переключенню передач і буксирування машини, її управління і повороту рульового колеса, натискання на педаль зчеплення або гальма. Крім того, вони можуть заблокувати капот або багажник, не дозволити сторонньому проникнути в салон автомобіля.

Встановлення іммобілайзера Львів

Що таке іммобілайзер? Якщо викрадач уже знаходиться в салоні, то іммобілайзер не дасть йому рушити з місця, блокуючи запуск двигуна. Досягається це шляхом розриву певних електричних ланцюгів.Іммобілайзер, як правило, розмикає кілька ланцюгів, чим досягається додатковий захисний ефект. 

У Україні можна недорого купити іммобілайзер різних типів і марок. Хороший іммобілайзер може замінити собою автосигналізацію. Однак багато хто вважає: все ж, щоб захистити не тільки сам автомобіль від викрадення, але і салон від проникнення злодіїв, краще все-таки використовувати іммобілайзер і сигналізацію в одній «упряжці».

Імобілайзер для авто

З нами вигідно

З нами вигідно

У нас завжди відмінні ціни, а так само діють акції і дисконтна програма .

З нами комфортно

З нами комфортно

Ми завжди готові вам допомогти, підказати або просто дати раду з нашої сфері роботи.

 

З нами надійно

З нами надійно

Маємо великий досвід у сфері безпеки . Зберігаємо Ваші нервові клітини.

Шукаєте, де встановлюють автосигналізації у Львові, професійно і з гарантією надійності? Це роблять у нас, в сервісному центрі SELF-MADE. За допомогою сайту можна проконсультуватися з фахівцями, і тут же замовити установку охоронного обладнання на ваш автомобіль. Якщо ви хочете, щоб встановлена ​​автосигналізація не просто радувала фактом свого існування, а дійсно ефективно захищала машину, звертайтеся до фахівців високої кваліфікації. Саме в нашій компанії склався колектив професіоналів, які знають всі тонкощі своєї справи. Студія SELF-MADE існує не один рік, завоювала міцну довіру і подяки клієнтів. Після установки хорошою сигналізації власник може бути абсолютно спокійний за збереження свого автомобіля. Що дозволяє забезпечити такий спокій? Найважливіше - правильно вибрати устаткування для установки. Наші фахівці уважно стежать за новинками в області автомобільних охоронних систем. Завдяки цьому ви можете скористатися всіма перевагами і можливостями автосигналізацій від відомих виробників. Вивчайте, робіть свій вибір. А якщо з'явилися питання - ми з задоволенням на них відповімо.Для установки ми пропонуємо найширший асортимент сигналізацій - від бюджетних «класичних» до багатофункціональних GSM-комплексів. Можливості систем можуть бути дуже різними, але об'єднує їх одне: відповідальний виробник.

Найнижчі ціни на установку автосигналізацій та іншого обладнання.

У нас можна замовити установку сигналізацій відомих марок AUTOLIS, Pandora, I-ROOT, Pharaon, Magic Systems, Scher-Khan, Pandect, StarLine. Оригінальні комплектуючі, збірка за сучасними технологіями, хороші інженерні рішення - ось що відрізняє автосигналізації, які ми пропонуємо. Охоронна система від солідної компанії допоможе відчувати спокій за безпеку автомобіля.

Але сама по собі сигналізація, навіть найдорожча і складна - це ще не захист. Якщо систему встановлювали некомпетентні люди, ні про яку ефективність і надійність охорони мови йти не може. Інсталювати обладнання повинен грамотний фахівець, який знає всі нюанси - як самої сигналізації, так і автомобіля.

При установці сигналізації виникає безліч непростих завдань, вирішити які можуть співробітники нашого автосервісу. Змонтувати і налаштувати «сигналку» так, щоб навіть найдосвідченіший автовикрадача не зміг пробитися через захист, а якщо навіть пробився - то недалеко поїхав, в наших силах. Ми враховуємо індивідуальні особливості кожного автомобіля, що дозволяє домогтися максимальної реалізації можливостей даної конкретної охоронної системи. Замовте установку сигналізації у нас - отримаєте в своє розпорядження надійного стража вашого майна.

Контактна інформація:

+38‎0984909920

+380507304130

Україні, м. Львів, вул. Зоряна 7

Copyright © 2018 SELF-MADE.  

Developed by Libertitech

Встановлення, ремонт, налаштування автомобільної електроніки.

+380 97030 3164
+380 50730 4130 Україна, Львів, Шевченка 3а